Фотограф із Дніпра показав, як зараз виглядає деокупований аеродром у Чорнобаївці

Фотограф із Дніпра показав, як зараз виглядає деокупований аеродром у Чорнобаївці Бійці з рф неодноразово відвідували концерти Кобзона у Чорнобаївці

Стас Руденко

Чорнобаївка – село у Херсонській області, яке знаходить усього за 10 кілометрів від Херсона. А ще – у цьому населеному пункті знаходиться аеродром. Саме тут росіяни три десятки разів наступали на одні й ті самі граблі, через що Чорнобаївка стала інтернет-мемом.

Село звільнили від окупації рф 11 листопада. Після цього в ньому побував фотограф, блогер та мандрівник Антон Шевельов, який фільмує перемоги українських військових. Він продемонстрував, як зараз виглядає аеродром Чорнобаївки. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію у Facebook Антона Шевельова.

«Чесно кажучи, я скептично відносився до історій про Чорнобаївку. Війна, треба підтримувати і давати позитивні новини, давати надію та робити патріотичні легенди, ну, як мінімум, перебільшували. Але вчора, коли я попав в легендарну Чорнобаївку, я був, м’яко говорячи, вражений. Стоячі на злітній смузі, пройшовши по позиціям ворога, можу сказати дві речі. По-перше, кабзда вони тут окопалися. Перша армія світу по закопуванню, знімаю шляпу. По-друге, як же ми їх тут розвалили, і це я бачив тіки 5-10%, які розмінували», — поділився враженнями Антон.

А ще – фотограф періодично збирає кошти на потреби підрозділів. Якщо маєте змогу допомогти – реквізити знайдете у дописі.

На аеродромі На аеродромі Чорнобаївка Чорнобаївка Село звільнили 11 листопада Село звільнили 11 листопада Все, що залишилось від російської армії Все, що залишилось від російської армії Знищена техніка Знищена техніка Металобрухт Металобрухт Згоріла бронетехніка Згоріла бронетехніка Звільнена Херсонська область Звільнена Херсонська область Це був танк Це був танк Автобуси Автобуси Звільнено Звільнено Фото: Антон Шевельов Фото: Антон Шевельов Не допомогло Не допомогло Життя повертається! Життя повертається! Не встигли встекти Не встигли встекти Україна переможе! Україна переможе!

Раніше ми також демонстрували, як виглядають потрощені вибухом будинки в Дніпрі. Окрім того, Володимир Зеленський опублікував відео моменту влучання російської ракети у Дніпрі. Загалом за медичною допомогою після «прильотів» звернулися 23 людини.

Фото: Антон Шевельов

Джерело

Новости Днепра