Філатов: «Попри війну ми продовжуємо ремонти лікарень, бо медицина — наш пріоритет»

Філатов: «Попри війну ми продовжуємо ремонти лікарень, бо медицина — наш пріоритет» У багатопрофільній лікарні у Дніпрі завершують ремонт

Інформатор Дніпро

В одній з багатопрофільних лікарень міста завершують ремонт у хірургічному, реанімаційному, операційному і приймальному відділеннях. Разом із цоколем це загалом три поверхи корпусу.

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

«Змінилося дуже багато. Насамперед — можливості надання допомоги хворим, зокрема і нашим пораненим. Покращилося забезпечення киснем, стиснутим повітрям, вакуумом. А також — доступність, швидкість надання допомоги, діагностики, лікування», — наголосив представник медзакладу Станіслав. 

Будівництво тут триває з середини літа. Роботи організували так, аби відділення продовжували працювати і пацієнти отримували необхідне лікування. 

Нині у будівлі вже замінили вікна, двері, всі комунікації та мережі. Встановили також потужну вентиляцію. Кабінети, палати, вбиральні та коридори облаштовують насамперед для зручності лікарів і пацієнтів. 

Також у відділенні хірургії з’явилося нове сучасне обладнання — для проведення багатьох складних операцій та подальшого відновлення пацієнтів. 

Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і надалі підтримуватиме свої медичні заклади. 

«Медицина залишається нашим пріоритетом. І попри військові дії в країні ми продовжуємо обладнання та ремонт наших лікарень. Ви бачите, як було відремонтовано одну з лікарень нашого міста. Все зроблено за новітніми європейськими стандартами», — наголосив Філатов.

Завершується ремонт лікарні Завершується ремонт лікарні У будівлі вже замінили вікна, двері, всі комунікації та мережі У будівлі вже замінили вікна, двері, всі комунікації та мережі У відділенні хірургії з’явилося нове сучасне обладнання У відділенні хірургії з’явилося нове сучасне обладнання 

Платон Бережний

Джерело

Новости Днепра