Філатов пояснив, що буде з опаленням у Дніпрі у разі блекауту

Филатов

Опалювальний сезон у Дніпрі стартував вчасно та проходить стабільно. Єдина загроза на сьогоднішній день – нові атаки з боку росіян. Проте місто підготувалося до різних сценаріїв і зможе забезпечити дніпрян теплом навіть за умов блекауту. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на мера Бориса Філатова.

За словами міського голови, у Дніпрі є достатня кількість потужних генераторів. З їхньою допомогою котельні зможуть працювати ще кілька днів навіть у разі блекауту.

«Це дуже потужні генератори – від 500 кВа. Є й на 800 кВа. Не говоритиму, скільки ми їх придбали. Але хочу запевнити всіх мешканців – генераторів достатньо, щоб у разі короткострокового блекауту (десь на 2-3 дні) ми могли перезапустити всі наші котельні. Вони працюватимуть у робочому режимі. Готуємось. Робимо все для того, щоб місто пройшло опалювальний сезон нормально», – розповів Філатов.

В одній із найбільших котелень Дніпра, яка забезпечує теплом 2 житлові масиви, цього року встановили енергозберігаючу автоматику, відремонтували тепломережі та оновили кілька котлів. Завдяки цьому котельня зможе заощадити близько 20% енергоресурсів.

отопление

отопление

генераторы

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на Універсальній підпалили сміттєві баки.

Джерело

Новости Днепра