Енергетики Дніпра закликають городян знизити споживання електроенергії

Отключение света

Жителів Дніпра закликають максимально зменшити споживання електрики. Це потрібно, щоб не допустити нових відключень світла. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний» із посиланням на енергетиків Дніпра.

З відновленням електропостачання споживання досягло критичного максимуму. Система, пошкоджена ворогом, перевантажена і не витримує напруги, кажуть електропостачальники.

Енергетики закликають:

  • зменште користування електрикою до мінімуму
  • не включайте одночасно кілька потужних пристроїв
  • відмовтеся від електрочайників та мікрохвильових печей, по можливості від кондиціонерів та обігрівачів.

Бізнес просять свідомо ставитись до вимог скорочення споживання електроенергії та обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

«Покалічена та пошкоджена ворогом енергетична система країни не витримує навантаження, її можливості наразі вкрай обмежені. Постачання електроенергії в містах відбувається за обмеженими лімітами. Тож усіх, хто зараз зі світлом, електропостачальники області наполегливо просять споживати електроенергію за життєво необхідним мінімумом. Від вашого відповідального ставлення залежить живлення мешканців усього міста. У ці пікові години критично необхідно знизити споживання електроенергії, інакше — енергосистема не витримає, і можливе масове відключення.
Будь ласка, не перевантажуйте систему зайвими витратами електроенергії, знизьте користування до мінімуму», — йдеться у зверненні енергетиків.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Резніченко розповів, що відбувається зі світлом у Дніпрі та області увечері 25 листопада.

Джерело

Новости Днепра