До уваги кам’янчан: як ветеранам та членам їх родин отримати грант на розвиток власного бізнесу

Уряд розширює програму єРобота. Гранти доступні для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання. 

Види грантів:

  • 250 тисяч гривень – для учасників бойових дій та/або осіб з інвалідністю внаслідок війни. Отримувачі гранту мають створити 1 робоче місце;
  • 500 тисяч гривень – для членів сімей (дружини чи чоловіка)  учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни . Програма покриває 70% вартості проєкту. Потрібно створити 2 робочі місця;
  • 1 мільйон гривень – для учасників бойових дій та/або осіб з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки. Програма покриває 70% вартості проєкту. Після отримання гранту треба створити 4 робочі місця, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Кошти допоможуть покрити витрати на обладнання, транспорт, приміщення, ліцензійне програмне забезпечення, рекламу та інші потреби.

Рішення про надання гранту приймається Державним центром зайнятості після отриманої інформації від банку, перевірки репутації та відомостей у заяві, а також результатів співбесіди з отримувачем, проведеної регіональним центром зайнятості.

Також одержувачі грантів Дніпропетровщини зможуть пройти безоплатне навчання для підприємців та отримати консультації у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості та/або через портал Дія.Бізнес.

Дніпропетровський обласний центр зайнятості:

(067)-744-54-80

(056) 722-24-05

Telegram-канал Дніпропетровського обласного центру зайнятості (https://t.me/DCZWorkNowBbot)

Режим роботи Дніпропетровського обласного центру зайнятості:

понеділок-четвер 8:00-17:00, п’ятниця 8:00-15:45

Онлайн-консультації на порталі Дія.Бізнес здійснюється через запис на Порталі (https://business.diia.gov.ua/consulting)

Режим роботи консультантів Дія.Бізнес: з 10:00 до 18:00

Детальніше ознайомитися з умовами програми, а також подати заявку можна на порталі Дія (https://diia.gov.ua/services/grant-dlya-veteraniv-ta-chleniv-yihnih-simej?fbclid=IwAR1KfI9c0QFuJINQv0LAtdDwZEgIvvPfbrOAJQbkYnBswb3ioruNztfIrc)

Новости Днепра