До стабілізаційних відключень додалися екстрені: в ДТЕК пояснили, чому світло вимикають не за графіком

До стабілізаційних відключень додалися екстрені: в ДТЕК пояснили, чому світло вимикають не за графіком Через окупантів українці сидять без світла

Олег Більдін

Окупанти продовжують тероризувати Україну. Вони нищать енергетичну систему країни. Після їх останніх атак руйнування стали ще масштабнішими.

Через це побільшало відключень електроенергії, – пише Інформатор з посиланням на публікацію ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

До стабілізаційних відключень додали ще й екстрені.

Яка між ними різниця

Стабілізаційні відключення відбуваються за ініціативи НЕК “Укренерго” на завчасно визначений об’єм електроенергії, яку потрібно зекономити (наприклад, на 200 МВт). Для таких відключень розроблені графіки. Шукайте їх тут.

Екстрені відключення застосовують, коли НЕК “Укренерго” треба збалансувати енергосистему на більшу потужність, ніж це передбачено графіком. Передбачити їх неможливо, бо команда надходить раптово і її треба виконати протягом 10-15 хвилин. Тому доводиться відключати одночасно більше споживачів і відключення не відповідають графіку.

Раніше ми писали, що у Дніпрі та області вимикатимуть світло. Писали ми й про те, як отримати доступ до Інтернету під час блекауту.

Джерело

Новости Днепра