Дніпро та область переходять на новий режим подачі електрики

Дніпро та область переходять на новий режим подачі електрики Все одно потрібно заощаджувати

Ярослав Жахалов

Наразі в Дніпропетровській області діють екстрені відключення світла. Не дивлячись на це, область переходить на новий графік відключення світла. Тепер вони стануть менш жорсткими.

Про це повідомили голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук та голови Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко, — передає Інформатор.

«У нас запроваджені три черги відключень. Два дні поспіль енергетики знеструмлювали по дві черги одночасно, в цей час зі світлом була тільки одна», — повідомив Валентин Резніченко. 

Зараз ситуація змінилася:

«Відключатимуть тільки одну. Обмеження триватимуть по 4 години. Графіки можна буде знайти на сайтах та в телеграм-каналах енергозберігаючих компаній», — написав Микола Лукашук.

Мешканців Дніпра та область все одно закликають продовжувати заощаджувати електроенергію. У випадку, якщо споживання електроенергії не зменшиться, область буде вимушена повернутися до старих графіків, в рамках яких вимикатимуть по дві черги. Тому не забувайте вимикати всі енергоємні прилади.

Важливо відмітити, що наразі в області запровадили екстрені відключення світла в області. Все через дефіцит електроенергії в енергосистемі. Енергетична система країни перевантажена, рівень споживання перевищений. Тому зарядіть телефони та павербанки. Оскільки графіки відключень можуть не діяти.

Раніше ми повідомляли про те, що якщо не буде світла — зарядити пристрої, зловити зв’язок і зігрітися можна у відділеннях поліції Дніпра. Також писали, що приготувати їсти, якщо немає світла.

Джерело

Новости Днепра