«Дніпро ніколи б без них не впорався»: Філатов подякував комунальникам за працю в умовах блекауту

Филатов

Мер Дніпра Борис Філатов подякував працівникам комунальних служб, які під час останнього ракетного обстрілу працювали, не покладаючи рук, щоб місто подолало блекаут. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на «ДніпроTV».

«Від імені всієї територіальної громади, всього нашого славного Дніпра, я подякував нашим працівникам теплових мереж та водоканалу. Без цих людей — газозварювальників, керівників окремих ланок, слюсарів інших працівників — ми б ніколи не впоралися», — сказав Філатов, зазначивши, що місто також відзначить роботу всіх працівників комунального господарства, зокрема транспортних підприємств.

Так, під час блекауту, спричиненого ракетними атаками росії, комунальні служби Дніпра працювали цілодобово, щоб якнайшвидше повернути місто до нормального життя. Зараз майтри та робітники продовжують відпрацьовувати різні сценарії, тому готові діяти, якщо ситуація зі знеструмленням повториться.

“Ми були на робочих місцях. За нами стоять люди — понад 10 тис. заживлено від нашої котельні», — розповідає інженер теплової ділянки Андрій.

Багато складнощів під час знеструмлення зазнали і в «Дніпроводоканалі». Із двох сотень робітників, які займалися відновленням систем, кожен четвертий працював практично цілодобово. Вони постачали та підключали генератори на каналізаційні станції. Маючи техніку та інше необхідне обладнання, комунальникам вдалося максимально втримати мережі без живлення і швидко відновити їх після подачі електрики.

«Ситуація у країні зовсім не проста. Кожен робить свій внесок. Наші працівники знають своє завдання та свою роботу. І кожен розуміє, як це бути без води, тепла чи каналізації. Тому працювали по максимуму», — наголосив інженер інспекції з контролю за ремонтами експлуатаційних мереж Владислав.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що лікарі Дніпра рятують «найтяжчих» захисників.

Джерело

Новости Днепра