«Дніпро-1» у виснажливому матчі здолав «Олександрію»

6 листопада на стадіон «Дніпро-Арена» дніпряни мінімально перемогли «Олександрію» -1:0.
Внаслідок повітряної тривоги матч тривав кілька годин.
Гол: Філіппов (34).
Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

IMG_1531-1200x628
Головний тренер дніпрян Юрій Максимов на гру проти «Олександрії» повністю повторив той же склад, котрий минулої середи здобув перемогу над «Рухом» у Львові. Гра тривала без гострих моментів упродовж до 34-й хвилині, доки дніпрянам таки вдалося розхитати оборону суперника: Піхальонок відмінним навісом знайшов на куті воротарського майданчику Адамюка, котрий зробив головою скидання на Філіппова, а тому залишалося тільки вразити порожні ворота – 1:0!
На 69-й хвилині Гуцуляк забиває просто розкішний гол, переграючи захисника, і перекинувши м’яч через голкіпера, проте лайнсмен зафіксував офсайд у Філіппова, котрий віддавав передгольову передачу на Піхальонка. До справи взявся VAR, проте про його остаточне рішення довелося чекати через чергову повітряну тривогу. У підсумку гол таки скасували.
Дніпряни цілком контролювали події на полі, а на 90-й хвилині гру вже у третє перервала повітряна тривога, в момент коли Піхальонок заробив штрафний удар неподалік карного майданчику суперника.
Очікування того, щоб дограти кілька хвилин затягнулося більше, ніж на годину.
А вже коли і компенсований час було вичерпано арбітриня призначила штрафний удар у ворота «Дніпра-1» прямо по центру в парі метрах від карного майданчику – Скорко пробив у стінку, а добивання було вище воріт після чого вже пролунав фінальний свисток.
Дніпряни здобули дуже важливу перемогу у цьому виснажливому матчі.