«Дніпро-1» переміг «Шахтар» і продовжую очолювати турнірну таблицю УПЛ

Зроміло, що матч с «Шахтарем» був для дніпрян справжнім іспитом. Обидві команди що жодного разу не програвали. Сильнішими виявилися дніприни. Рахунок гри – 2:1 на користь «Дніпра».

644

Про це повідомляє СК «Дніпро-1»

Лідери чемпіонату першими створили небезпечний випад: удар Довбика у парирував Трубін. Згодом Трубін не впевнено зіграв у воротарському майданчику після кутового. Намагання суперника налагодити атакувальну гру успіху не мали. А далі сталася несподіванка. На 17-й хвилині чи не перша нагода «Шахтаря» завершилася голом у ворота дніпрян. Від лівої бровки поля Мудрик змістився до центру, та пробив у ближній кут. Голкіпер Валеф зреагував на постріл, але від його рук сфєра потрапила у ворота – 0:1. Здається, що воротар міг зіграти й краще у цьому епизоді. Щоб відігратися «Дніпру-1» вистачило лише три хвилинки. Партнери кинули у прорив Довбика, той ефектно зробивв передачу на Гуцуляка. Простріл – й Піхальонок, обробивши мяч, відправив того у сітку воріт суперника – 1-1.

Стартовий відрізок другого тайму краще використав «Дніпро-1». Артем Довбик на лінії карного майданчика отримав передачу від Піхальонка. Розвернувся та з-під Матвієнка влучно пробив низом. Трубін був безсилий врятувати свою команду – 1:2.

Цією перемогою «Дніпро-1» збільшив перевагу над «Шахтарем» до вісьми очок.