«Дніпро-1» переміг «Колос». Довбик оформил хет-трік

Команда Олександра Кучера продовжує лідирувати у турнірній таблиці.

У матчі 12-го туру української Прем’єр-ліги «Колос» на своєму домашньому стадіоні у Ковалівці приймав «Дніпро-1» Наша команда переконливо перемогла – 3:1.

orig_602991

Про це повідомляє sport.ua

Матч запам’ятався двома пенальті та хет-триком Артема Довбика. Вперше форвард «Дніпра-1» відзначився вже на 5-й хвилині, реалізувавши 11-метровий удар, призначений за фол Романа Гончаренка проти Валентина Рубчинського. Господарі відігралися у середині першого тайму, цьому знову сприяло рішення головного арбітра вказати на «крапку».
Реалізував пенальті у «Колоса» Вадим Мілько. Проте паритет на табло було відновлено ненадовго, вже за п’ять хвилин Довбик оформив дубль, відзначившись після передачі від Олександра Піхальонка. А на 77-й хвилині головний бомбардир дніпрян відзначився третім забитим м’ячем.
Наша команда залишається на першому рядку турнірної таблиці УПЛ.
У наступному турі «Дніпро-1» проведе виїзний матч проти полтавської «Ворскли».