“Дніпро-1″ переміг чемпіона Латвії

У заключному товариському матчі у Туреччині «Дніпро-1» здолав латвійський клуб РФС (Рига) — 2:1 (1:0).

Голи: Філіппов (27), Лемаіч (67), Горбунов (76).
Про це повідомляє СК «Дніпро-1».

2047
Заключним суперником на турецьких зорах дніпрян цієї зими став діючий чемпіон Латвії ризький РФС. Через невеликі пошкодження у грі не брали участь Сваток, Кравець і Танчик, натомість з перших хвилин вийшли Горін в центрі оборони, а Очеретько на фланзі півзахисту.
На 23-й хвилині красива комбінація Гуцуляк-Рубчинський-Філіппов закінчилася голом останнього з офсайду, хоча Валентин міг не віддавати заключний пас, а сам вирішувати епізод. Але невдовзі дніпряни відкрили рахунок – після пресингу перед чужим карним майданчиком Бабенко зіграв на перехопленні і одразу віддав пас на Філіппова, а той спокійно скористався своїм шансом тепер вже без всяких положень поза грою.
Ближче до середини другого тайму тренерський штаб дніпрян суттєво змінив склад і майже одразу латишам вдалася перша гостра атака у другому таймі, яка завершилася результативно – Лемаіч головою замкнув навіс з правого флангу.
Але більш молодий склад дніпрян зумів на це відповісти власною гольовою атакою: Мельниченко кинув у прорив Горбунова, який скористався не злагодженими діями двох захисників і переграв воротаря з близької відстані -2:1!

Щє з сайту: На Донеччині в бою з ворогом загинув учасник АТО, наш земляк Сергій Чабан