«Дніпро-1» крупно поступився чемпіону Польщі

“СК Дніпро-1” провів третій матч на зборі в Туреччині. Команда Юрія Максимова зустрічалась з діючим чемпіоном Польщі “Ракувом».

Гра закінчилась не на користь дніпрян -1:4.

2b576f
Про це повідомляє ua-football
Команди розпочали гру у швидкому темпі і спортклубівці першими створили гострий момент, проте удар Бабенка було заблоковано. Суперник відповів одразу – Крнача вивели на побачення з Кінарейкіним і форвард «Ракува» перекинув м’яч через голкіпера. Далі дніпряни більше володіли м’ячом, але суперник діяв гостріше. Знову вістрі атак у поляків активно діяв Крнач, який упродовж п’яти хвилин двічі загрожував воротах спортклубівців – перший удар головою був неточним, а у другому випадку надійно зіграв воротар. І все ж таки суперники збільшили перевагу, цього разу вдало завершивши розіграш кутового.
За рахунку 0:2 дніпряни додали у гостроті і біля воріт «Ракува» пішли моменти: Ковачевіч реагує на удари Сарапія і Філіппова, а постріл Піхальонка було заблоковано. В решті-решт перевага спортклубівців далася взнаки і чергова розмашиста атака «Дніпра-1» завершилась влучним ударом Сарапія, який відзначився голом у другому матчі поспіль. До завершення першого тайму рахунок змінився ще раз, але тут вже вдача посміхнулася суперникам – Новак виконав чіткий удар з-за меж карного майданчику.
В середині другого тайму польська команда заробила пенальті, хоча здавалося, що Кравець фолив за межами карного майданчику, і тут відмінно себе проявив Волинець, котрий парирував удар Тудора з 11-метрової позначки. Проте невдовзі «Ракув» забив учетверте – Новак оформив дубль, замкнувши простріл знаходячись прямо перед воротами. У другій частині тайму в складі обох команд було багато молоді. Гра набула жорсткого характеру і тривала практично без моментів. Лише під завісу зустрічі «Ракув» міг збільшити перевагу, але двічі відмінно зіграв Волинець. Вже після цього міг скоротити рахунок Ківінда, але суперник, ціною травми, зумів відвести загрозу від воріт. У підсумку дніпряни поступилися польському чемпіону з великим рахунком.

Щє з сайту: Філатов провів зустріч з новим послом Великої Британії в Україні Мартіном Гаррісом