Дніпряни в п’ятірці Кубка Європи в Дьйорі з дзюдо із серії European Open

10 та 11 лютого 2024 року в Дьйорі (Угорщина) проходив перший в новому році турнір з дзюдо із серії European Open. У турнирі брали участь 396 спортсменів з 35 країн світу.

Найкращий результат серед дніпрян в складі збірної України продемонстрували Анна Бородіна та Артем Бубир.

У вазі до 52 кг в перший змагальний день Анна Бородіна провела чотири сутички, в двох програла, в двох виграла. Це п’яте підсумкове місце.

426374742_789593373207596_7760686239112158194_n

У вазі до 90 кг Артем Бубир провів на змаганнях у другий змагальний день 5 поєдинків, у вирішальному за бронзу поступився своєму партнеру по команді українцю Івану Кутєнкову. Загалом, Артем виграв 3 сутички з п’яти і також фінішував на 5 місці.

У сімці завершила European Open ще одна дніпрянка Руслана Булавіна в ваговій категорії +78 кг.

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

Щє з сайту: Ворог атакував дронами Павлоград