Дніпряни Артем Бубир, Єлизавета Литвиненко та Руслана Булавіна визнані найкращими дзюдоїстами року

Наприкінці року, за традицією, Федерація дзюдо України оприлюднила на своєму офіційному сайті національний рейтинг сезону 2023. В ньому було визначено найкращих дзюдоїстів в семи вагових категоріях та дзюдоїсток також в семи вагових категоріях.

ukr_bubyr_c_edf

У ваговій категорії до 90 кг на першому місці завершив сезон дніпрянин Артем Бубир.
Найкращі результати спортсмена в нинішньому сезоні — це бронза Grand Slam в Анталії, срібло European Open в Мадриді та два сьомих місця на турнірах Grand Slam та Grand Prix.

kr_lytvynenko_c_tk
У ваговій категорії до 78 кг найкращою за підсумками сезону стала ще одна представниця дзюдо Дніпропетровщини Єлизавета Литвиненко. Ліза в 2023 році найкраще проявила себе на таких стартах: бронзу виборола на Мастерсі в Будапешті, срібло й бронзу на турнірах Grand Prix в Португалії та Австрії. Двічі фінішувала в сімці Чемпіонату Європи та турніру Grand Slam.

kg_c_edf
Дніпрянка Руслана Булавіна — перший номер національного рейтингу у надважкій ваговій категорії +78 кг.
Найкраще вона відборолась на European Open в Таллінні, де стала чемпіонкою. А ще фінішувала в п’ятірці молодіжного Чемпіонату Європи, та в сімці турнірів Grand Slam в Туреччині й Гран Прі в Австрії.

Щє з сайту: У перший день року ворог атакував Дніпропетровщину дронами