«Для ускладнення просування ЗСУ». На правобережній Херсонщині окупанти масово підривають мости

Російські окупанти масово підривають мости на тимчасово окупованій Херсонщині. Цю інформацію підтвердив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Зокрема, рашисти підірвали Дар’ївський, Тягинський, Нововасильївський мости та міст на виїзді зі Снігурівки у бік Херсона через канал.

 

За словами Хланя, також підірвано мости в селі Новокаїри (Милівська сільська громада Бериславського району) та Миловому. 

 

«Окупанти підривають зараз абсолютно всі мости, які є на правобережній частині Херсонщини. Вони готують собі таким чином відхід для того, щоб пригальмувати натиск ЗСУ», – сказав Хлань.

 

Інформацію про підриви масово публікують і проросійські телеграм-канали. Окупанти стверджують, що мости підірвані «для ускладнення просування ЗСУ».

 

Дар’ївський міст – це міст через річку Інгулець, що розташований на автошляху Е58 біля однойменного села Херсонського району.

 

Міст зʼєднує між собою Херсонський та Бериславський райони. Наступний міст через Інгулець з нормальною пропускною здатністю розташований на Дніпропетровщині.

 

Дар’ївський міст

Міст у Білозерському районі

Міст зі Снігурівки до Херсона
 

Джерела: Українська правда, 24-ий канал

окупанти масово підривають мости

Джерело

Новости Днепра