Дістатися додому в годину-пік: як відрізняються ціни у служб таксі Дніпра

Дістатися додому в годину-пік: як відрізняються ціни у служб таксі Дніпра Ціни у таксистів відрізняються

Олексій Александров

У житті бувають ситуації коли доводиться користуватися послугами таксі. Наприклад, довго були в гостях або їдете додому після корпоративу. Саме у цей час на допомогу приходить таксі, яке довезе вас у будь-який куточок міста.

Інформатор вирішив порівняти, наскільки відрізняються ціни у дніпровських таксистів та якими сервісами вигідніше користуватися. Нас цікавив найдешевший варіант, яким можна дістатися додому. Для порівняння ми використовували інформації з мобільних застосунків, а також сервіси таксі, які викликають за телефоном. 

Для аналізу ми обрали маршрут від Інституту Фізкультури (Інфіз) на Набережній Перемоги до вулиці Панікахи, 109 на житловому масиві Тополь-3. Довжина маршруту складала майже 9 кілометрів. Таким чином можна підрахувати приблизну вартість дороги за кілометр. 

Першими для аналізу ми обрали трійцю лідерів у Дніпрі — Bolt, Uklon та Uber. Станом на суботу, 18 березня на 17:30 Інформатор отримав наступні результати.  

Таксі Bolt

Найдешевший варіант для поїздки обійшовся нам у 115 гривень, а найдорожчій, тобто бізнес у 161 грн. Також у “Болт” можна їхати в таксі разом з тваринами, але за цю опцію треба доплатити. Також є оператора є функція доставки і можна замовити великий транспорт, якщо їдете великою компанією. Вартість одного кілометра складає 12,7 грн. 

Ціни у Bolt Ціни у Bolt

Uklon та Uber

Як і в «Болта» в Uklon та Uber є можливість транспортування тварин. Як і в Bolt така послуга сплачується додатково. Ціна в Uklon — 123, але сервіс запропонував нам знижку у 37 грн, а тому поїздка коштувала 86 грн. Також у нашому нещодавньому опитуванні дніпряни хвалили Uklon за часті знижки. 

Uber також запропонував знижку і нам. Замість 101 грн ми могли дістатися вказаного маршруту всього за 50 грн. Проте, не завжди є можливість знайти транспорт в «Убері». Ціна за кілометр в Uber без знижки — 11,2 грн, а в Uklon — 13,6 грн. 

Ціни в Uber Ціни в Uber Ціни в Uklon Ціни в Uklon

Таксі Opti або 579

В «Опті» ціна за наш маршрут складала 117 грн. Машину можна викликати, як в мобільному додатку, так і за номером телефону. На вибір пропонується декілька автівок, є можливість замовити велику машину на 6-8 людей, а також скористатися доставкою. Ціна за кілометр — 13 грн. 

Ціни в Opti579 Ціни в Opti579

LubimoeTaxi та OnTaxi

Ціна цьому сервісі склала 125 грн. Із мінусів можна відзначити те, що немає можливості підлаштувати ваше місцезнаходження, а також іноді додаток не знаходить адресу і потрібно вибирати її вручну. Ціна за кілометр — 13,8 грн. 

Ціни в LubimoeTaxi Ціни в LubimoeTaxi

OnTaxi запропонував доставити нас за адресою за 123 грн. Оскільки ми перший раз користувалися цим додатком, то нам дали купок на 2 поїздки зі знижкою. Але навіть із ним ціна вийшла вищою, а ніж у конкурентів. Без знижки нам довелося б заплатити 148 грн. Це поки найдорожчий варіант з усіх, який ми розглядали. Ціна за кілометр без знижки — 16,4 грн. Із додаткових опцій можна замовити дитяче крісло (+25 грн до вартості поїздки) і перевезти вашого улюбленця за додаткових 15 грн. 

Ціни в OnTaxi Ціни в OnTaxi

Таксі за телефоном

Також ми вирішили провести експеримент і замовити таксі за номером телефонів «239» та «7000». Оператор таксі 239 повідомила Інформатору, що вартість поїздки за нашим маршрутом склала 125 грн. Всі додаткові опції обговорюються також у телефоні. Ціна за кілометр — 13,8 грн. 

У служби таксі «7000» оператор озвучила ціну у 107 грн. Це економваріант, також у телефоні можна замовити і машину дорожчу за класом, але доведеться доплатити. Ціна за кілометр — 11,8 грн. 

Висновок

У Дніпрі служби таксі конкурують між собою і ціни тримаються майже на одному рівні. Ціна за наш маршрут від Інфізу до Панікахи, 109 коливалася від 101 до 148 грн. Деякі служби таксі пропонують своїм клієнтам знижки, а зекономити це завжди добре. Були й сервіси, які вишли з урахуванням знижки навіть дорожчі за конкурентів. Із чим це пов’язано — невідомо. Середня ціна за кілометр у таксистів коливалася від 11 до 16 грн за кілометр за нашим маршрутом. 

У боротьбі за клієнта таксі пропонують різні додаткові опції — транспортування тварин, кондиціонер, дитяче крісло або кондиціонер. Звісно за комфорт доведеться доплатити. У нашому матеріалі ми розглядали лише найдешевші варіанти. 

Раніше Інформатор проводив опитування серед дніпрян, якими службами таксі користуються дніпряни та що думають про ціни в них. Нагадаємо, ми питали в дніпрян про те, що вони думають про уроки сексуальної освіти в школах. Також Інформатор писав, хто у Дніпрі може безкоштовно скористатися послугою “Соціальне таксі” та як це зробити. 

Джерело

Новости Днепра