Де не можна залишати авто: у Дніпрі змінили правила паркування

Де не можна залишати авто: у Дніпрі змінили правила паркування У Дніпрі внесли зміни до правил паркування

Софія Скорик

У Дніпрі правила паркування доповнили новими підпунктами. Тепер водіям заборонено паркувати та залишати автівку у дворових територіях. Зокрема, біля входів до під’їздів житлових будинків, стадіонів, дитячих та спортивних майданчиків. А також зон зелених насаджень та в інших місцях, не призначених для руху та паркування. 

Такі зміни до згаданих правил ухвалили депутати під час 29-ї чергової сесії. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради. 

Зазначається, що усе це, аби водії не порушували права мешканців на вільне пересування тротуарами, користування дитячими та спортивними майданчиками. А також не заважали проїзду комунальної техніки чи екстреного транспорту. За дотриманням правил стежитимуть представники інспекції з питань паркування. 

Топ-5 порушників правил паркування у Дніпрі за тиждень читайте тут. Писали ми й про те, що в Україні нові правила видачі номерних знаків

У Дніпрі правила паркування доповнили новими підпунктами У Дніпрі правила паркування доповнили новими підпунктами За дотриманням правил стежитимуть представники інспекції з питань паркування За дотриманням правил стежитимуть представники інспекції з питань паркування

Джерело

Новости Днепра