COVID-19 на війні: у Дніпрі врятували українського бійця з 80% ураженням легень

Коронавирус

До Дніпра з фронту доправили 55-річного захисника України з COVID-19, у якого діагностували 80% ураження легень. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на Департамент охорони здоров’я міськради.

Через холодні ночі та сирі окопи у чоловіка майже місяць трималася висока температура. Спочатку його привезли до військового шпиталю. Проте місцеві медики виявилися безсилими, тому стан хворого поступово погіршувався.

У тяжкому стані його перевезли до Дніпра. Так боєць став пацієнтом місцевої інфекційної лікарні. За словами лікарів, жар виснажив чоловіка, а рівень ураження легень вимагав негайного інтенсивного лікування.

Фахівці проводили безперервне спостереження за лікуванням чоловіка. Рідні та близькі пацієнта встигли виїхати за кордон, тому не могли йому допомогти та відвідати лікарню. Натомість вони підтримували щоденний зв’язок із лікарями, уточнюючи всі подробиці про лікування та стан чоловіка.

У Департаменті охорони здоров’я розповіли, що важливу роль у перемозі над хворобою відіграв персонал лікарні, який оточив пацієнта цілодобовою турботою. В результаті захисник України вилікувався.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі на 11 листопада змінили графік відключення світла.

Джерело

Новости Днепра