Чотирилапі шукають родину: де у Дніпрі знайти котика чи песика

Чотирилапі шукають родину: де у Дніпрі знайти котика чи песика Вони шукають дім

Олексій Александров

Через війну на вулицях міста бігає чимало тварин. Хтось загубився, когось вивезли із зони бойових дій, а когось покинули колишні господарі. Про них піклуються волонтери. Однак кожен із хвостатих мріє про тепло та родинний затишок.

Подарувати любов маленькому комочку щастя можете і ви. Інформатор розкаже, хто шукає люблячу родину.

Марсик

Кіт породи Сноу Шу, 5 років. Минулі господарі принесли його на присипання, оскільки лікувати його коштувало дорого. Котик має добрий характер та любить поговорити. Любить сидіти на ручках. Їсть корм Роял Канін гастро файбер, інша їжа йому протипоказана. Вакцинований, має ветпаспорт, кастрований. Телефонуйте — 380932350370 Ольга. 

Варя

Дівчинці всього 4.5 місяці. Ласкава, любить гратися. У майбутньому підросте до 7-8 кілограмів. Має дуже гарні оченята та ельфійські вушка. Телефонуйте — 0952337602 Ірина.

Свєтік

Активна, грайлива красуня шукає родину. Їсть сухий корм для кошенят. Кастрована, від бліх та паразитів оброблена. Має ветпаспорт, вакцинована. Телефонуйте — 0932350370 Ольга. 

Вівчарка

Минули господарі покинули напризволяще та виїхали. Добрі люди у листопаді побачили її і були шоковані її станом. Про неї піклувалися, годували та лікували. Наразі вона шукає люблячу родину. Телефонуйте — 380963827301

 Ютік

 Грайливий песик, всього три місяці. У майбутньому з нього виросте красивий пес вагою 10-15 кілограмів. Любить гратися та увагу. Дружить із котами та собаками. Від паразитів оброблений, вакцинований та має ветпаспорт. Вживаю сухий корм для песиків. Телефонуйте — 380932350370 Ольга. 

Джерело

Новости Днепра