Чи потрібно встановлювати новорічну ялинку у Дніпрі: мер Борис Філатов проводить опитування

Чи потрібно встановлювати новорічну ялинку у Дніпрі: мер Борис Філатов проводить опитування Міський голова Дніпра Борис Філатов проводить опитування стосовно того, чи потрібно встановлювати у місті новорічну ялинку

Олег Більдін

Майже 9 місяців в Україні триває повномасштабна війна. У листопаді 2021 року міська влада Дніпра потроху готувала місто до новорічних святкувань. Але зараз — все інакше. 

Міський голова Борис Філатов наголосив, що ці зимові свята і близько не будуть такими, як раніше. Також він зазначив, що серед всіх цих тривог і переживань варто залишити для дітей хоч трохи відчуття різдвяного дива, бо вони на це заслуговують. Борис Філатов запропонував провести опитування стосовно того, чи потрібна у Дніпрі ялинка. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію мера.

“Так, є питання з електрикою. Так, тривають дискусії про те, що на часі, а що — ні. І в деяких територіальних громадах вони аж надто палкі. Так, є очевидні «за» і такі самі — «проти». Але, як відомо, істина день посередині. Тому, дорогі земляки, пропоную у Дніпрі все вирішити опитуванням. Компромісний задум такий: міську ялинку все ж встановимо. Але ілюмінацію на ній вмикатимемо лише на свята. У День Святого Миколая, Новий рік, на Різдво 25 грудня і 7 січня. Стосовно місця ще подумаємо. Як варіант, це може бути Привокзальна площа. Щоб можна було швидко укритися у підземці”, – пише він.

Якщо ви вважаєте, що ялинку треба встановити, то натисніть на реакцію “У захваті” під постом Бориса Філатова. Якщо ж гадаєте, що це недоречно, – на реакцію “Злість”. Також віддати свій голос можна в Telegram-каналі міського голови.

Також Борис Філатов попросив висловлювати свої ідеї у коментарях до публікації й поширити її по групах районів та чатам.

Нагадаємо, раніше ми питали в мешканців Дніпра, чи потрібна ялинка у центрі. Також дивіться, чи підтримають містяни демонтаж пам’ятника Пушкіну.

Джерело

Новости Днепра