Чи потрібен Wi-Fi в потягах «Інтерсіті» та скільки за нього готові платити: опитування від «Укрзалізниці»

Чи потрібен Wi-Fi в потягах «Інтерсіті» та скільки за нього готові платити: опитування від «Укрзалізниці» Чи готові ви платити за Wi-Fi у швидкісних потягах?

Стас Руденко

В Україні вирішили дізнатися, чи потрібно запускати Wi-Fi у швидкісних поїздах «Інтерсіті+». Для цього «Укрзалізниця» запустила опитування, аби зібрати думки пасажирів. Відповіді можуть в майбутньому втілити побажання, тож в «Інтерсіті+» може з’явитися стійкий Інтернет-зв’язок, проте мова не йде про те, що ця послуга буде безкоштовною.

Аби пройти опитування – необхідно заповнити Google-форму. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на Інформатор Україна.

В першій частині потрібно відповісти, як ви зазвичай проводите час подорожі: працюєте, спите, читаєте, дивитеся фільми тощо. Також потрібно відповісти, чи взагалі потрібен вам Wi-Fi у потягу.

Друга частина форми стосується вартості послуги. В «Укрзалізниці» хочуть дізнатися, скільки українці готові платити за Інтернет у швидкісних потягах. Варіанти відповідей – від 30 до понад 100 гривень.

Starlink в «Інтерсіті

У січні 2023 року міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що в потягах «Інтерсіті+» протестували роботу терміналів Starlink. Тестування тривало 100 днів, результат – швидкість Інтернету – до 100 Мбіт/с, а доступність впродовж маршруту склала 97%. За словами міністра, до кінця 2023 року терміналами Starlink мають обладнати усі поїзди «Інтерсіті+».

Раніше ми писали, в потягу через Дніпро ухилянт намагався втекти за кордон ховаючись у вентиляції. Окрім того, у Дніпрі призупиняли рух поїздів через прорив каналізаційної труби. Також читайте, хто в Україні може придбати квиток на потяг за 1 гривню та як скористатися пропозицією.

Джерело

Новости Днепра