Брифінг радника начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Пискуна на вечір 29 листопада

Брифінг радника начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Пискуна.

ГОЛОВНЕ:

—  Ситуація на нашому напрямку фронту перебуває під контролем Збройних Сил України. За інформацією Генерального штабу ЗСУ, окупанти ведуть позиційну оборону на Криворізькому та Херсонському напрямках, зосереджують зусилля на стримуванні дій підрозділів Сил оборони України. Не припиняються артилерійські обстріли населених пунктів на правому березі Дніпра.

—  Ворог продовжує терор Нікопольського району. Вночі окупанти завдали ударів по Червоногригорівській громаді з РСЗВ «Ураган» та важкої артилерії. Обійшлось без втрат. Вдень ворог вдарив з важкої артилерії по Мирівській громаді. Постраждала літня жінка 1949 року народження. Пошкоджено близько 5 приватних будинків, господарську споруду, газогін.
В Криворізькому районі обстрілів не було.

—  У самому Кривому Розі вся важлива інфраструктура працює, ситуація стабільна та знаходиться під контролем Військової адміністрації та ЗСУ. Місто посилено патрулюється зведеними нарядами поліції та Національної гвардії. Незважаючи на всі труднощі життя продовжується і наше місто-фортеця працює на Перемогу.

—  Тиждень тому Військовою адміністрацією міста, з урахуванням покращення становища на нашому напрямку фронту, поставлено завдання розпочати підготовку до очного навчання. Начальник Військової адміністрації міста Олександр Вілкул запропонував після новорічних канікул дозволити школам, дитячим садочкам, ДЮСШ, музичним школам та іншим закладам перейти у режим офлайн. Але лише тим, у кого є сховища та укриття. І лише на кількість дітей та працівників, що не перевищує кількість місць в укриттях.
При цьому, кожен окремий заклад чи клас самостійно вирішують який режим роботи обрати – онлайн чи офлайн — шляхом реального голосування батьків. Остаточні рішення, звісно, будуть прийматися з урахуванням ситуації з енергетикою, інтенсивністю ракетних ударів та іншими факторами. Але вже зараз в 74 освітніх закладах ремонти укриттів завершені. Ще в 18 тривають — їх планується завершити до кінця року.

— Про наші мирні перемоги. На інтернаціональних змаганнях з гімнастики в Італії, криворізька вихованка ДЮСШ №10 Юлія Фесюк здобула «золоту» та «срібну» нагороди. Вітаю з чудовим результатом, та бажаю нових успіхів!

— Дорогі криворіжці. Не забуваємо — по всій країні енергетики проводять аварійні та віялові відключення електроенергії. Зараз це необхідно, щоб зберегти та збалансувати енергосистему. Їхня ймовірність найближчими днями залишається високою. Тому обов’язково зберігайте вдома запаси води, їжі, тримайте зарядженими телефони, ліхтарики та пауербанки. Дотримуйтесь всіх правил військового стану, комендантської години і особливо повітряної тривоги. Пішоходи та водії – у темний час доби будьте особливо обережні. Що би не робив підлий ворог, ми сильніші і Перемога буде за нами!

Бажаю всім спокійного вечора та тихої ночі. Слава Кривбасу та Слава Україні!

Джерело

Новости Днепра