Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 12 листопада

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 12 листопада.

ГОЛОВНЕ:

 

— Сьогодні провів весь день на півдні, на деокупованих територіях Херсонської області. Багато підірвано – і мостів, і дамб, багато заміновано. Багато працювали з військовими. Військова адміністрація Кривого Рогу продовжить надавати допомогу з відновлення того, що підірвано, зі створення нових ліній оборони та фортифікаційних споруд. Також продовжуємо підтримку наших військових та жителів звільнених громад.

Зустрічався з криворізькими бійцями. Підрозділи Криворізької бригади Національної Гвардії виконують заходи по зачистці деокупованих населених пунктів Херсонщини. Ви бачили відеоролики в соцмережах про те, з яким піднесенням місцеві жителі зустрічають наших захисників. Впевнений – ми звільнимо від орди всю територію нашої країни.
Батальйони Криворізької 129-ї бригади ТРО готуються до виконання нових завдань. Адже після звільнення Херсона та правобережжя Херсонської області оперативна обстановка змінилася.

 

— В цілому ситуація на нашій ділянці фронту стабільна й перебуває під контролем Збройних Сил України. За офіційною інформацію Генерального штабу ЗСУ, ворог, після підриву Антонівського автомобільного та залізничного мостів, а також дороги через греблю Каховської ГЕС, здійснює інженерне обладнання позицій на лівому березі річки Дніпро. Ми зараз дорозвідуємо.

 

— Росіяни вночі знову знущалися з мирних громад. Вночі «Градами» та важкою артилерією обстріляли Марганецьку, Нікопольську та Червоногригорівську громади на Нікопольщині. Понад 50 снарядів та ракетних снарядів. Є руйнування житлових будинків. Без жертв.
Криворізький район – без обстрілів.

 

— Звертаю увагу на підвищену мінну небезпеку на територіях, з яких ми витурили окупантів. Вороги залишили велику кількість мін та інших вибухових пристроїв. Наші піротехніки продовжують розмінування та знищення боєприпасів. Зокрема, сьогодні знищили на Дніпропетровщині бойову частину ракети «С-300».

 

— У Кривому Розі вся інфраструктура, лікарні, органи влади, комунальні та міські служби працюють в нормальному режимі. Територія міста патрулюється посиленими нарядами поліції та Національної Гвардії. Радіаційний фон у нормі.

 

— На фоні тих звірств, насилля та грабежів, що скоювали орки на окупованих територіях, жахливим є те, що деякі люди продовжують їх підтримувати. Зокрема, поліція Кривого Рогу скерувала до суду кримінальну справу стосовно 59-річної жительки Кривого Рогу. Жінка систематично поширювала в соціальних мережах дописи на підтримку дій окупантів. Таких людей зовсім небагато, але вони мають понести суворе покарання.

 

— І про наші мирні перемоги. На чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат призерами стали вихованці ДЮСШ №2 – Валерія та Єлизавета Луценко, Сабір Гараєв та Каміла Кучма. Вітаю юних спортсменів та їхніх тренерів – Олександра Лозного та Олександра Подольського. Кривий Ріг – це сила! Це доводять наші перемоги та наша талановита молодь.

Джерело

Новости Днепра