Брифінг начальника Військової адміністрації Кривого Рогу О.Вілкула на вечір 11 листопада

Начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул – про ситуацію на Криворіжжі станом на вечір 11 листопада.

 

ГОЛОВНЕ: 

 

— Вітаю! Українські передові спецпідрозділи уже в Херсоні! Там майорить український прапор!

 

— За повідомленням Генштабу, наші війська продовжують звільнення українських земель на Херсонському напрямку. Цитую — «в ході успішних наступальних дій передові підрозділи наших військ в деяких місцях вже дійшли до правого берега Дніпра. Тривають заходи з виявлення та знищення противника в низці населених пунктів. З міркувань безпеки операції офіційне оприлюднення результатів буде надано згодом».

 

— Загальна ситуація на всій ділянці фронту на нашому напрямку зберігається стабільно напруженою та повністю, стовідсотково, контролюється Збройними силами України.

 

— За інформацією Оперативного Командування «Південь», ворог продовжує перегрупування та здійснює заходи щодо переміщення військ на лівий берег Дніпра.

 

— Окупанти продовжують грабувати населені пункти, з яких відступають. Знищують інфраструктуру. Активно мінують дороги та навіть житлові будинки. На жаль, є факти підривів цивільного населення.

 

— Підтверджені втрати ворога на південному напрямку за добу: 3 танки, самохідна гаубиця «Мста-С» та 11 одиниць іншої авто-бронетехніки.

 

— Вночі окупанти продовжили терор мирних громад. У Нікопольському районі з «Градів» орки вдарили по Нікопольській, Марганецькій та Мирівській громадах. Сумарно понад 50 снарядів. У місті Нікополь постраждав коледж. Слава Богу, скрізь без втрат. 

 

— У Криворізькому районі вночі та вдень обстрілів не було. 

 

— У самому Кривому Розі повністю забезпечено роботу всієї інфраструктури, комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Ситуація в місті повністю контролюється Військовою адміністрацією та ЗСУ. Місто живе та працює на Перемогу.
 

Джерело

Новости Днепра