Без Пушкіних та Суворових: Зеленський підписав закон про деколонізацію топонімів

Без Пушкіних та Суворових: Зеленський підписав закон про деколонізацію топонімів Топоніми, пов'язані з росієї офіційно під забороною

Олексій Александров

Із початком повномасштабного вторгнення в Україні прискорилася декомунізація та дерусифікація. В Українських містах зникають вулиці, які були названі на честь російських діячів, пам’ятники російським та радянським діячам. Такі дії необхідні, щоб зменшити російський культурний вплив на нашу країну. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна

«Присвоєння географічним об’єктам, юридичним особам та об’єктам права власності назв, що глорифікують, увічнюють, пропагують або містять символіку російської імперської політики, а також держави-терориста (держави-агресора) або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, населені пункти, дати, події, забороняється», — йдеться в документі.

Нагадаємо, що Інформатор писав про те, що в Україні пропонують перевести школи на 12-річну систему освіти. Повідомляли й про те, що в Україні хочуть відраховувати студентів із вишів через плагіат. Також писали про те, що в Україні пропонують заборонити рекламу, яка ловить хайп на війні. 

Джерело

Новости Днепра