“Акти дружби організмами”: у Дніпрі закохані ламають пеленальні столики у вуличних туалетах

“Акти дружби організмами”: у Дніпрі закохані ламають пеленальні столики у вуличних туалетах Мешканці Дніпра займаються коханням на пеленальних столиках у міських туалетах

Олег Більдін

У Дніпрі встановлені сучасні вуличні туалети. В них є столики для пеленання немовлят, які часто ламаються. І причина цього виявилася неочікуваною. 

За словами заступника міського голови Дніпра Михайла Лисенка, мешканці займаються на них коханням. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на його публікацію.

“Я вірю в те, що переважна більшість співробітників ЖКГ міста Дніпра не є вуаєристами. Проте доволі часто співробітники, які проводять роботи в технологічному приміщенні, повідомляють, що, знаходячись там, неодноразово чули крики. Для своєчасного можливого рятування життя, враховуючи статут підприємства і звуки, які, на їх думку, можуть нести характер злочину, співробітники були вимушені екстрено вимикати основне приміщення туалету. У результаті 100% екстрених відкриттів ними неодноразово були візуально зафіксовані “акти дружби організмами” наших містян на пеленальних столиках. Шановні мешканці. Якщо ви твердо вирішили провести акт злягання в об’єкті комунальної власності, то переконливо просимо Вас дбайливо ставитись до міського майна. P.S. Єдине, що все ще зберігає мені віру у людство, — це те, що туалетний папір та йоржики крадуть набагато частіше, ніж безкоштовні пелюшки для дітей у туалетах”, – пише Михайло Лисенко.

Дорогі читачі, закликаємо вас завжди залишатись культурними.

Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпрі ставляться до безкоштовних туалетів. Також читайте, що у Дніпрі підліток забив туалетним папером туалет у Слобожанському проспекті.

Давайте берегти міське майно Давайте берегти міське майно Не найкраще місце для прояву почуттів Не найкраще місце для прояву почуттів

Джерело

Новости Днепра