75% мешканців області досі без світла

По всій області відновлена подача електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури

ДТЕК частково відновив електропостачання на Дніпропетровщині, однак в області діють екстрені обмеження.
Енергетики ДТЕК разом із усіма рятувальними службами продовжують ліквідувати наслідки ударів по енергооб’єктах, що нанесли війська рф. Ситуація лишається складною, але контрольованою. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК.

 Станом на 24 листопада вже відновлена подача електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури – лікарні, об’єкти водо- та теплопостачання на всій території Дніпропетровської області, окрім Нікополя та Кривого Рогу. Тут енергетики НЕК Укренерго продовжують роботи.

Водночас за вказівкою системного оператора НЕК «Укренерго», на Дніпропетровщині наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без світла, відповідно до потреб енергосистеми. Для цих споживачів електропостачання буде відновлено після стабілізації ситуації в енергосистемі, відповідно до вказівки диспетчера «Укренерго».

Без світла наразі близько 75% мешканців області. Ситуація в енергосистемі після чергового терористичного ракетного удару росії є вкрай складною. Енергетики цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло.

Новости Днепра