18-річна дзюдоїздка із Дніпропетровської області стала срібною призеркою Grand Prix в Португалії Єлизаветі вдалося вибороти першу медаль сезону

Софія Скорик

В португальській Алмаді відбувся дебютний турнір серії Grand Prix. Участь у ньому взяли понад 540 дзюдоїстів з 81 країни світу. Серед 16 представників збірної України була й 18-річна Єлизавета Литвиненко із Дніпропетровської області.

Дівчина у категорії до 78 кілограмів завоювала срібну нагороду. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Федерації дзюдо України.

У першому раунді Єлизавета здолала представницю Бразилії Міллену Сілву. У другому “іппоном” дівчина перемогла американку Ніколь Стоут. На стадії чвертьфіналу вона здолала представницю Косово Лоріану Куку. Поєдинок тривав більш ніж 11 хвилин. У півфіналі менш ніж за хвилину завдяки ефектному кидку на “іппон” перемогла титуловану британку Емму Рейд. Але у фіналі поступилася спортсменці з Португалії Патріції Сампайо.

У підсумку українка вперше в кар’єрі підійнялася на срібну сходинку п’єдесталу пошани турніру Grand Prix, завоювавши єдину нагороду для збірної України на цьому турнірі.

Нагадаємо, що спортсмен із Дніпра Дамір Філаретов став призером Чемпіонату світу з водних лиж. Писали ми й про те, що дніпровські спортсмени здобули дві золоті медалі на Кубку України з армрестлінгу. Також читайте, що спортсменка з Дніпра завоювала бронзу на чемпіонаті Європи з тхеквондо серед кадетів.