15-річний музикант з Дніпра виступить на сцені нью-йоркського Карнеґі-Хол

15-річний музикант з Дніпра виступить на сцені нью-йоркського Карнеґі-Хол 15-річний Дмитро Тішин з Дніпра виступить у Нью-Йорку

Олег Більдін

Через повномасштабну війну мільйони українців були вимушені покинути домівки. 15-річний Дмитро Тішин з Дніпра — один з них. Ще у лютому хлопець поїхав з країни. Він взяв з собою лише рюкзак та фагот. 

Хлопець добу їхав до Польщі. Наступним пунктом був Берлін. Через місяць Дмитро був в США. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт каналу CNN.

Підліток приєднався до молодіжного оркестру New York Youth Symphony. 20 листопада він виступить у знаменитій концертній залі Карнеґі-Хол.

“Я дуже схвильований. New York Youth Symphony — це, безумовно, найкращий оркестр, у якому я грав. Це буде чудово”, – каже він.

Рідні хлопця знаходяться в Україні. Дмитро намагається спілкуватися з ними щодня, але через велику різницю у часі це не так просто. 

Мати Дмитра якийсь час була з ним в Америці, але повернулась на Батьківщину. Побачити виступ сина наживо вона не зможе, провести трансляцію теж не вийде, але для неї зроблять запис.

Послухати, як юнак грає, можна тут.

Нагадаємо, раніше ми писали, що гурт з Дніпра «Сметана band» випустив першу пісню українською мовою, присвячену війні. Також читайте, що у центрі Дніпра маленька дівчинка грала на блок-флейті, щоб зібрати кошти на бронежилети для військових.

Джерело

Новости Днепра