Свято-символ незламності. 15 липня Україна відзначає День Української Державності. Це світо збігається з Днем Хрещення Русі-України та днем вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого.
З привітаннями з нагоди свята до криворіжців звернувся секретар міської ради, в.о. міського голови Юрій Вілкул.
«Шановні криворіжці й усі, хто знайшов прихисток у нашому місті!
Від щирого серця вітаємо вас з Днем Української Державності!
Цей день уособлює нашу національну єдність, гідність і незламну волю до свободи й самовизначення.
Українці – сильний та мужній народ, коріння наших цінностей і прагнень виплекане століттями й має козацький незламний гарт сучасної державності.
Сьогодні, в умовах повномасштабного збройного вторгнення, єдиною родиною стали на захист країни, відстоюємо її суверенітет і мирне майбутнє наших дітей.
Ми вдячні всім Захисникам і Захисницям, нашим криворізьким оборонцям за можливість жити, навчатися, виховувати дітей. Вдячні й нашим медикам, рятувальникам, комунальникам, волонтерам. Ви – герої сьогодення, які щодня працюють заради життя, перемоги та гідного майбутнього України. Кожен із нас – невід’ємна частина великої сили, що формує майбутнє нашої держави.
У День Української Державності бажаємо всім сили духу, витримки, благополуччя, здоров’я, родинного тепла та скорішого миру», — звернувся до земляків Юрій Вілкул.