14 країн, 26 000 військових: ЗСУ беруть участь у навчаннях «Аврора 23»

Збройні Сили України беруть участь у найбільших за 25 років національних навчаннях Збройних Сил Королівства Швеція «Аврора-23». Навчання розпочалися 17 квітня, — повідомили у Генштабі ЗСУ.

У них візьмуть участь Сухопутні війська, Військово-морський флот, Повітряні сили та Національна гвардія Збройних Сил Швеції, спільно з міжнародними партнерами. Мета — посилення об’єднаного потенціалу протидії збройному нападу на Швецію. Навчання проводять у повітрі, на землі та на морі в багатьох частинах країни. Найбільшу увагу буде приділено півдню Швеції, Готланду та північній частині країни.

 

В «Аврорі 23» беруть участь 14 країн і близько 26 000 військовослужбовців: окрім Швеції, це США, Велика Британія, Фінляндія, Польща, Норвегія, Естонія, Латвія, Литва, Україна, Данія, Австрія, Німеччина та Франція.

 

«Навчання є гарним способом посилити, просигналізувати та перевірити військові можливості. Таким чином, проведення масштабних і розширених навчань є ключовим для створення міцнішого захисту Швеції», — обгрунтували мету заходу у Збройних Силах Швеції.

 

ЗСУ подякували Королівству Швеція за підтримку.

 

Джерело

Новости Днепра