10 років, як з нами немає «телемами» — сонячної й веселої телеведучої Марії Кравченко

10 років тому в ДТП загинула талановита, харизматична телеведуча, улюблениця малих і дорослих криворізьких глядачів Марія Кравченко. «В гостях у Ладика і Маші» — незабутня телепрограма, на якій виросло не одне покоління криворіжців.

15 років поспіль, щовечора криворізькі дітлахи квапились до телеекранів, щоб побачити доброго старенького Ладика та його веселу подружку, послухати їхні цікаві історії і подивитися мультик. Марію ласкаво називали «Телемамою».

 

Аварія сталася 22 листопада 2012 року неподалік Лозуватки. Відбулося лобове зіткнення автівки ВАЗ з маршруткою, в якій перебували 8 пасажирів. У ВАЗі їхали ведуча Марія Кравченко, її чоловік Олександр Нємцов, подруги Марії — Людмила Шевченко та актриса театру ляльок Лідія Залевська. Ніхто з них, на жаль, не вижив. Постраждали і пасажири маршрутки — з травмами різного ступеня тяжкості їх доправили до 2-ї міської лікарні. 

 

«Коли Маша з’являлася на «Рудані», то її було чути в усіх куточках — активна, гучна, весела. Вона була наче людина — Новий рік! Де була Маша, там було свято», — згадує колегу Вікторія Сімкіна.

 

Марія була світлою, позитивною людиною. У неї не було своїх дітей, тож вона всю себе віддавала маленьким глядачам.

 

Минуло 10 років по трагедії, але пам’ять про Марію — жива. Пам’ятаємо ми, часто згадують добрим словом наші телеглядачі. Їй було 48 років. Світла пам’ять світлій людині…

 

 

Джерело

Новости Днепра